Love the Dress – możesz wypożyczyć luksusową sukienkę od wielkich projektantów!

0
1416
zdjęcie: www.zeberka.pl

Nic nie podkreśli urody kobiety tak jak piękna sukienka. Kobiety kochają sukienki. Nosimy je bez względu na porę roku. Latem decydujemy się na te zwiewne, a zimą na te wykonane z grubszych materiałów. Sukienki potrafią doskonale podkreślić kobiecą sylwetkę. A jeżeli na dodatek jest to sukienka od znane projektanta, to nie ma nic piękniejszego!

zdjęcie: www.zeberka.pl

W zależności od sytuacji warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej kreacji. Zakładając na siebie piękną suknię nie dość, że usłyszymy mnóstwo komplementów, to na dodatek same będziemy mieć okazję, aby poczuć się jak królowa balu.

Marzy Ci się luksusowa sukienka od znanego projektanta, ale szkoda Ci pieniędzy, aby wydać kilka tysięcy i założyć ją tylko raz?

Wypożyczalnia sukienek Love the Dress to autorski pomysł Kingi, która postanowiła spełnić oczekiwania Polek marzących o kreacjach z czerwonego dywanu. Ile kosztuje taka przyjemność i jak z niej skorzystać?

Można wypożyczyć luksusowe sukienki od najlepszych polskich i zagranicznych projektantów oraz znanych marek, które powstały z myślą o kobietach, które cenią styl, chcą wyglądać jak milion dolarów i nie lubią kompromisów.

– Pomyślałam, że każda kobieta chciałaby mieć na sobie ubrania od wybitnych projektantów, ale po co wydawać na nie majątek? Zaczęłam rozmawiać ze znajomymi i wiele kobiet było takiego samego zdania jak ja. I tak powstało Love the Dress – powiedziała Kinda.

Zakupiła kilka świetnych kreacji za kilka tysięcy i biznes zaczął się kręcić.

Aktualnie Love the Dress znajdziemy na ulicy Kopernika 8/18 oraz w Internecie. W butiku w centrum Warszawy można obejrzeć sukienki od wielu projektantów, przymierzyć i dokonać konsultacji w kwestii doboru odpowiedniego stroju. Nie trzeba przynosić ze sobą szpilek.

– Staramy się pozyskiwać ubrania projektantów, których w Polsce nie ma. Posiadamy kreacje takich nazwisk, jak: Hervé Léger, Badgley Mischka czy Needle & Thread, ale też projekty od polskich twórców. Mamy m.in. Bohoboco, Rinę Cossack, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak i La Manię. – tłumaczy Kinga.

Jak to działa? Wybierasz sukienkę, upewniasz się, że jest w Twoim rozmiarze i zamawiasz. Kurier dostarcza ją do Ciebie, po kilku dniach przyjeżdża i odbiera. Co więcej – nie musisz przejmować się praniem ani drobnymi uszkodzeniami sukienki. W cenie wypożyczenia zawarte jest ubezpieczenie, które pokryje szkody wynikające z normalnego zużycia.

Źródło: lovethedress.pl/warszawa.naszemiasto.pl/zeberka.pl