Kosmiczne miejsce w Krakowie, czyli wielkie otwarcie Cosmic Games Pub!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Już za kilka dni, 21 sierpnia 2020 roku, w Krakowie pojawi się bardzo interesujące miejsce, które na pewno warto odwiedzić! 

Miłośnicy odległej galaktyki i gier zręcznościowych będą mogli odwiedzić wyjątkowe, kosmiczne miejsce na mapie Krakowa. Cosmic Games Pub otwiera swoje drzwi dla wszystkich spragnionych wyjątkowej rozrywki, a pomysłodawcy miejsca zapewniają o licznych atrakcjach, które czekać będą na wszystkich ziemskich przybyszów – nie tylko w dniu otwarcia!

Cosmic Games Pub, jak sama nazwa wskazuje, to będzie miejsce nie z tej ziemi! Już na wejście świadczy o tym wystrój, który sprawi, że goście przeniosą się w odległą galaktykę: gwiazdozbiory, planety, asteroidy – jest na co popatrzeć. Nowoczesne oświetlenie LED dopełnia artystycznego dzieła, a wygląd tego miejsca to dopiero początek atrakcji. 

- Advertisement -

Prawdziwymi gwiazdami Cosmic Games Pub są galaktyczne gry. Wszyscy przybysze będą mogli zmierzyć się aż w 9 różnych rywalizacjach. Prawdziwym hitem z pewnością okaże się PONG, czyli nowoczesna wersja pierwszej gry komputerowej.

Cosmic Games Pub/Facebook

Na uwagę zasługuje również Beer Pong, CrazyLight czy Table Shuffleboard. Na miłośników kosmicznego meczu czekać będzie pokój z bąbelkami, gdzie można delektować się strefą chillout lub zagrać w fluorescencyjnego kosza. 

Misją każdego Gościa wkraczającego do Cosmic Games Pub jest przede wszystkim zabawa, która wprawi w stan nieważkości, a o nią tu nietrudno – zwłaszcza, że oprócz galaktycznych gier, można będzie spróbować nieziemskich piw, shotów czy drinków w astronomicznie niskich cenach. W dniu otwarcia obowiązywać będzie promocja nie tylko na napoje (5-10 PLN), ale także na bilet wstępu – 5 PLN bez limitu czasowego.

Brzmi ciekawie? Skorzystaj z atrakcji już w dniu otwarcia! 

Zapraszamy na wielkie otwarcie Cosmic Games Pub, które odbędzie się 21 sierpnia 2020 roku od godziny 16:00, na ul. Karmelickiej 27 w Krakowie. Bilety: 5 PLN, rezerwacja miejsc nie jest wymagana. 

Czytaj: Kolejna polska restauracja z gwiazdką Michelin – trzecia w historii

Cosmic Games Pub/Facebook

Więcej informacji: 
www.cosmicgames.pl
fb.com/comsicgamespub

Do zobaczenia! 

Cosmic Games Pub/Facebook

Czytaj: Fontanna z krakowskiego Rynku dostała drugie życie