Strona główna Gwiazdy Koncertowy piątek w Poznaniu!

Koncertowy piątek w Poznaniu!

0
Koncertowy piątek w Poznaniu!

Mikołajkowy weekend zapowiada się jako jeden z bardziej intensywnych ostatnich miesięcy. Każdy dzień od czwartku do niedzieli to niekończąca się fala atrakcji. Dlatego na nadchodzący piątek, 7 grudnia proponuje aż trzy koncerty, na których warto się pojawić.

LAO CHE

7 grudnia o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie zespół Lao Che wyśpiewa nam swoją „Wiedzę o Społeczeństwie”.
Na najnowszej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr Emade Waglewski oraz Filip Wieża Różański.
Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

7 grudnia 2018 r., godz. 19.00
Sala widowiskowa CKiBP
Suchy Las, ul. Szkolna 16.
Bilety: 50/40 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon. 9.30-17.30, wt.-pt. 8.00-16.00) oraz na www.bilety24.pl.

Świetliki

Przeczytaj o historii tradycji adwentu na F7city!

Zapraszamy na koncert grupy Świetliki promujący bogatą reedycję ich drugiej płyty Cacy Cacy Fleischmaschine, nominowanej do nagrody Fryderyka’96 w kategoriach: muzyka alternatywna i piosenka poetycka. Podobnie jak pierwsza płyta, zawiera teksty, które były pisane przez Marcina Świetlickiego, jeszcze nie na potrzeby zespołu, lecz wydawane jako wiersze. Płytę otwiera piosenka „Pies” – cover utworu „I Wanna Be Your Dog” z repertuaru The Stooges. Zawiera ona wiele utworów, które stały się już evergreenami jak Henryk Kwiatek, Chmurka czy Przeproś! Na koncercie będzie można zakupić jej najświeższe 2-płytowe wznowienie wzbogacone o remiksy z singla „Cacy Cacy Lovemix” i niepublikowane wcześniej wersje demo oryginalnego materiału.

Przez lata swego istnienia grupa utrwaliła swój własny, niepowtarzalny styl muzyczny, grając koncerty w całej Polsce i zapisując się na dobre w świadomości wielu słuchaczy. Marcin Świetlicki, to nie tylko wokalista zespołu, a jednak przede wszystkim poeta, wyśpiewujący własne wiersze, zdobywca wielu nagród literackich w tym m.in. Nagrody Kościelskich czy Nagrody Literackiej Gdynia.

Bilety w cenach: 39 zł (I pula), 49 zł (II pula) [pule biletów dostępne do wyczerpania]
goout.net/pl/bilety/swietliki/erld/

Łąki Łan

Wypad do Poznania? Koniecznie odwiedźcie poznańskie betlejem!

„Co to za uczucie, co za stan, kiedy żyzny pała łan? Wiadomo, moc, energia, endorfina! A gdyby tak wzbogacić ten Łąkowy bukiet o soczyste brzmienie ponętnych dęciaków?! Zrobiliśmy to na Przystanku Woodstock 2017 i było przepysznie! Dlatego jesienią na kilku specjalnych występach pod hasłem Łąki Łan & Dmuchawce naszą siłę rażenia zwiększy ośmioosobowa sekcja dęta, którą rozdyryguje Mateusz „Czarny Bez” Czarnowski. Zapraszamy do: Krakowa, Łodzi, Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Poznania czyli na sześć energetycznych do sześcianu koncertów, a nie jakichś tam dętych imprez! Wyraj wybaw w turbo dawce! Przeleć się!!!! Na Łąki Łan i Dmuchawce!!!!”

7.12 Poznań, MTP 2, ul. Głogowska 14
❌19:00 otwarcie drzwi
❌20:00 Łąki Łan
Bilety:
65 zł : https://pwevents.pl/bilety/laki-lan–dmuchawce/628/147
70 zł (do 7.11.), 75 zł (do 7.12.) : Biletomat, Ticketmaster, Ebilet, Eventim, Ticketclub, CIM , Rock Long Luck

Domyślam się, że wybór może być trudny, dlatego na koniec zostawiam po jednej z realizacji poszczególnych muzyków, która mi najbardziej wpada w ucho. Dajcie znać gdzie postanowiliście się wybrać!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ! 🙂