IKEA zakpiła z Black Friday! Klienci poczuli się bardzo zawstydzeni…

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

W miniony piątek rozpoczął się „Black Friday”, czyli jedyny dzień w roku, w którym można kupić rzeczy po wysokich obniżkach cen. Pamiętajmy jednak, aby w ferworze zakupów nie dać się ponieść fantazji i kupić to, co najpotrzebniejsze. Ikea postanowiła przypomnieć o tym ludziom na całym świecie, dlatego też wypuściła swoją specjalną kolekcję o nazwie „Przyda się”.

IKEA, jako jeden z najbardziej popularnych, światowych sklepów, również „wzięła udział” w Black Friday. Właśnie z tej okazji wypuszczono najnowszą, wyjątkową kolekcję, której nie można zarzucić nietuzinkowości… Kolekcja o nazwie „Przyda się” opiera się bowiem na produktach, które możemy znaleźć…we własnym domu.

- Advertisement -

fot: źródło

Przeczytaj: NASA: Rozpoczynamy podbój Marsa!

Cała akcja, którą nazwano „Przyda się„, to wirtualna kolekcja przygotowana przez IKEA, która zachęca klientów do przemyślanych zakupów z okazji Black Friday. W jej ofercie znajdują się m.in. DAWNO NIEOTWIERANA szafa z nieużywanymi ubraniami, NIGDY NIEUŻYWANE akcesoria kuchenne czy DAWNO ZAPOMNIANE akcesoria dziecięce ze strychu. – dowiaduję się ze źródła.

W ten sposób, szwedzka sieć zwraca uwagę na problem nadmiernego kupowania rzeczy wszelkiej maści – od akcesoriów kuchennych, przyborów do makijażu aż po ubrania. Zamiast kupować kolejne dwie bluzki, których cena jest niższa zaledwie o 15 złotych, może warto wynosić te, które od 3 miesięcy leżą w szafie? Zamiast impulsywnych zakupów w szale (nieamerykańskich) obniżek, warto zastanowić się nad nowymi możliwościami zastosowania rzeczy, w których posiadaniu już jesteśmy.

 

 

fot: źródło

Sprawdź: Petycja: NIE dla podwyżki cen biletów MPK w Krakowie!

Ja popieram akcje IKEI, choć nie ukrywam, że obniżka -30% na dawno upatrzone spodnie, skusiła mnie do PRZEMYŚLANYCH zakupów. Korzystajmy, ale z głową!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.