Strona główna Imprezy Idź do teatru za 350 groszy! Akcja w całej Polsce.

Idź do teatru za 350 groszy! Akcja w całej Polsce.

0
Idź do teatru za 350 groszy! Akcja w całej Polsce.

18 maja w Polsce obchodzimy Dzień Teatru Publicznego. Świętować będą teatry w całym kraju!

Pierwszy Dzień Teatru Publicznego miał miejsce w 2015 roku. To wtedy rozpoczęła się także akcja „Bilet do teatru za grosze”.

Piąty Dzień Teatru Publicznego świętować będziemy pod hasłem SUKCESU. Przede wszystkim sukcesu wszystkich teatrów publicznych, które pracują pełną parą, na najwyższych obrotach, realizując swoją misję. Mamy w teatrach coraz więcej widzów w różnym wieku, nowe premiery, ożywioną klasykę i najświeższe propozycje młodych dramatopisarzy. To jest też sukces naszej akcji „Bilet do teatru za grosze”, bo realizujemy ją wspólnie po raz piąty i weźmie w niej udział blisko sto teatrów i tyle samo spektakli. Tegoroczne 350 groszy odwołuje się też do sukcesu ekonomicznego, jaki stale działający teatr publiczny generuje dla miejsca, w którym działa.

W wydarzeniu weźmie udział prawie 100 teatrów z  40 polskich miast. Każdy spektakl będziecie mogli obejrzeć za jedyne… 3.50 zł! Sprzedaż biletów – prowadzona tylko w kasach – rozpocznie się 18 maja, ale spektakle będą grane przez cały tydzień, aż do 24 maja.

Sprawdzcie spis spektakli na STRONIE.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7poznan.pl