Gwiazda „13 powodów” chce pomóc w walce z Thanosem i dołącza do obsady Avengers 4!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

To już potwierdzone! Katherine Langford, która znana jest z niezwykle popularnego, Netflixowego serialu „13 powodów”, dołączy do obsady Avengers 4! Czy pomoże w walce z „wszechmocnym” Thanosem? To okaże się już za 7 miesięcy!

Katherine, znana z roli Hannah Baker, pokaże, że ma prawdziwą moc! Co prawda, szczegóły na temat postaci, w którą wcieli się aktorka nie są jeszcze znane, ale domniemywania fanów nie ma końca! Ja, jako wielka fanka Marvela, a szczególnie „Avengersów”, w głębi duszy myślę, że serialowa Hannah pomoże Doktorowi Strange… 😉 Ciekawi mnie tylko, czy jej wpływ na fabułę będzie kluczowy? O tym przekonaMY się już niedługo.

- Advertisement -

fot: źródło

Przeczytaj: Koniec z „elektrykami”. Kierowco, uważaj!

A jeśli jeszcze nie słyszeliście, wybranka Iron Man’a wystąpi w…zbroi! Czy narzeczona Tony’ego Starka ruszy w misję ratunkową, by pomóc ukochanemu i światu? Przypominam tylko, że bohaterka podobny kostium nosiła w komiksach…a jego wymowna nazwa, to Rescue. 😉

Premiera czwartej odsłony sagi Avengers, odbędzie się w maju 2019 roku. To wyjątkowy obraz, zwieńczający 22 połączone ze sobą filmy, gdzie odpowiedzialni za reżyserie bracia, czyli Joe i Anthony Russo, pragną naprowadzić widzów na punkt zwrotny niesamowitej podróży superbohaterów. Okaże się, jak delikatne jest życie i rzeczywistość, w której przystało nam żyć… Ile będą musieli wycierpieć? Co trzeba będzie poświęcić, aby uratować świat? Na te nurtujące pytania, uzyskamy odpowiedź już za kilka miesięcy.

fot: źródło

Sprawdź: f7wroclaw

Ja nie mogę się doczekać premiery Avengers 4! Jako wielbicielka Marvela i miłośniczka Avengersów, odliczam każdy dzień do premiery tzw. „finału”. Szczególnie, że z każdym dniem dowiaduję się czegoś nowego na temat obsady czy nowych postaci – ciekawe, jakie jeszcze niespodzianki przygotowali dla nas scenarzyści!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.