Strona główna Film Dzisiaj Oscary! Polska walczy o 3 statuetki. Gdzie śledzić galę?

Dzisiaj Oscary! Polska walczy o 3 statuetki. Gdzie śledzić galę?

0
Dzisiaj Oscary! Polska walczy o 3 statuetki. Gdzie śledzić galę?

Noc gwiazd tuż tuż. O 2 w nocy polskiego czasu rozpoczną się Oscary! Gwiazdy pojawiają się na czerwonym dywanie już od godziny. Wśród nich również Polacy. Polski kandydat do Oscara ma szansę na 3 statuetki. Przez całą noc będziemy informować Was o przebiegu oscarowej gali.

Oscary to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń roku. Tego jednego wieczoru oczy całego świata skierowane są w stronę Hollywood i budynku Dolby Theatre, w którym rozdawane są corocznie najważniejsze nagrody filmowe. Nie inaczej jest i tym razem.

Polski kandydat

Gala rozpocznie się dzisiejszej nocy o 2:00 w nocy czasu polskiego. Warto śledzić przebieg gali, ponieważ o statuetkę powalczą polscy filmowcy. Wszystko za sprawą Pawła Pawlikowskiego i jego filmu Zimna Wojna. Dzieło Pawlikowskiego zostało nominowane aż w 3 kategoriach. Polski kandydat do Oscara powalczy o nagrodę za najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia, a także o absolutnie główną kategorię wieczoru — najlepszego reżysera. Obsada i twórcy Zimnej Wojny wezmą oczywiście udział w gali.

Oglądaj Oscary

Jeśli chcecie śledzić przebieg oscarowej gali, to zapraszamy na naszą stronę przez całą dzisiejszą noc. Będziemy na bieżąco informować Was o rozstrzygnięciach poszczególnych kategorii pod poniższym linkiem —> Oscary – relacja. Galę możecie również śledzić w telewizji na Canal+ już od godziny 00:30, ponieważ Canal+ będzie transmitować również wydarzenia z czerwonego dywanu, jak również prowadzić własne oscarowe studio.

Nietypowa gala

Warto tutaj przypomnieć, że w tym roku Oscary nie będą miały prowadzącego, co jest pierwszym takim przypadkiem od 30 lat, o przyczynach czego możecie przeczytać tutaj. Zamiast tradycyjnego powitalnego monologu prowadzącego, galę otworzy zespół Queen wraz z Adamem Lambertem. Jest to piękne zwieńczenie sukcesu Bohemian Rhapsody filmu o historii Queenu i jego legendarnego frontmana Freddiego Mercury’ego, który jest jednym z największych faworytów do zwycięstwa w tegorocznych Oscarach, chociażby w kategorii najlepszy film czy najlepszy aktor pierwszoplanowy.

Trzymajcie z nami kciuki za sukces polskiego kandydata do Oscara i śledźcie naszą transmisję!

 

 

 

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesuje Cię sport? Koniecznie odwiedź f7sport.pl

Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.

zdjęcie główne: źródło