Czy Ryan Reynolds dopiął swego? Hugh Jackman ponownie wcieli się w Wolverine’a?!

0
792
views

fot: źródło

Ryan Reynolds, który wciela się w postać fenomenalnego Deadpoola, od dawna stara się nakłonić Hugh Jackmana do powrotu w „skórę Wolverine’a”. Reynolds marzy (i nie tylko on!), aby Deadpool i Wolverine pojawili się razem w filmie. Czyżby udało mu się do tego przekonać filmowego Rosomaka?

Hugh Jackman twardo twierdził, że siedemnaście lat w roli superbohatera, to wystarczający czas, aby przejść na emeryturę. Mimo publicznych, jak i prywatnych próśb Reynoldsa, filmowy Wolverine nie dawał za wygraną, choć nigdy nie ukrywał, że zarówno Ryan Reynolds, jak i Deadpool, są mu bardzo bliscy. „Logan” miał być ostatnim filmem, w którym Jackman wcieli się w rolę Wolverine’a, co od początku wielokrotnie deklarował sam aktor. Jednak pamiętajmy, że Hugh marzył o występie Wolverine’a w szeregach Avengers. Jednak po odzyskaniu przez Marvela praw do X-Menów, temat całkowicie ucichł. Nikt nie spodziewał się, że Rosomak ponownie będzie chciał stanąć do walki ze złem…

fot: źródło

Przeczytaj: Wielka krakowska wymiana, SWAP Ciuchowisko 34

Okazuje się, że Hugh Jackman mógłby zostać zaangażowany do jednego z projektów Marvela, jednak nikt nie potwierdził tej informacji. Na grupach i forach związanych z fanami Marvela, które jako ogromna fanka tego uniwersum śledzę każdego dnia, ludzie spekulują i rozmyślają, gdzie, jak i kiedy miałby pojawić się nasz ukochany Rosomak. Gdyby okazało się, że Jackman i Reynolds zagrają we wspólnym filmie, to gwarantuję, że każdy z nas, wielbicieli Marvela, byłby wniebowzięty!

fot: źródło

Sprawdź: f7gdansk

A Wy? Co sądzicie o powrocie Jackmana? Myślicie, że jest to możliwe? Bardzo bym chciała, aby tak właśnie się stało!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułModa wolna od okrucieństwa – Chanel rezygnuje ze skór i futer.
Następny artykułProblemy współczesnego świata na wstrząsających fotografiach
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ