Strona główna Ciekawostki Brodziak rusza z nowym tymczasowym projektem. Niesamowite zdjęcia w Twoim zasięgu!

Brodziak rusza z nowym tymczasowym projektem. Niesamowite zdjęcia w Twoim zasięgu!

0
Brodziak rusza z nowym tymczasowym projektem. Niesamowite zdjęcia w Twoim zasięgu!

Szymon Brodziak to jeden z lepiej sprzedających się młodych fotografów Polskich. Pracuje tylko w czerni i bieli, a jego intymny sposób pracy z modelkami odbija się fantastycznie w jego realizacjach. Prowadzi dwie autorskie galerie w Polsce, a teraz również można oglądać jego najlepszą twórczość w poznańskiej galerii Stary Browar.

Polski fotograf zachwyca zdjęciami kosmosu. Niesamowite widoki! 

Już od 19 stycznia zapraszamy Was serdecznie do Brodziak Gallery Pop-Up w Starym Browarze ((Pasaż, poziom +1). Jest to kolejny autorski koncept tymczasowy Szymona Brodziaka, tym razem w centrum kulturalno-biznesowym Poznania, jakim jest Stary Browar. Brodziak Gallery Pop- Up to świat poznańskiego fotografa w pigułce. Można w nim podziwiać, a także nabyć zdjęcia Mistrza czarno-białej fotografii.

W naszym Pop-Upie w Starym Browarze znajdziesz Fotografie dla Twojego Wnętrza. Są to zarówno plakaty Szymona Brodziaka, występujące w aż 18 motywach, wyselekcjonowane przez autora ze względu na ich klasyczny charakter dekoracyjny, jak i limitowane, numerowane i sygnowane Fotografie Autorskie oraz Kolekcjonerskie – dla osób poszukujących czegoś bardziej unikalnego niż plakat.
Brodziak Gallery Pop-Up w Starym Browarze to miejsce stworzone dla każdego, kto w codziennym życiu poszukuje piękna.

Szymon Brodziak (ur.1979) – mistrz fotografii czarno-białej. Wyróżniony nagrodą Johnnie Walker Keep Walking Award za ciągłe urzeczywistnianie swoich marzeń oraz pasję wyznaczania nowych ścieżek w poszukiwaniu piękna. Kocha fotografować kobiety. Inspirują go miejsca, w których realizuje swoje monochromatyczne wizje.

„Jesteś tym,
co widzisz.”

Najmłodszy artysta i pierwszy Polak, którego prace zostały wystawione w Muzeum Fotografii – Fundacji Helmuta Newtona w Berlinie. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, uznany za najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych przez jury FashionTV Photographers Awards (2013).

Szymon Brodziak prowadzi również autorskie galerie fotografii w Poznaniu i Warszawie, które pod wpływem fascynacji architekturą mobilną, stworzył w przeszklonych kontenerach. Na niewielkiej, ale ciekawie i przemyślanie urządzonej przestrzeni, można zobaczyć a nawet nabyć wiele prac z portfolio autora.

Koniecznie zapoznajcie się ze stroną autora, na której możecie się zapoznać lepiej z jego twórczością i samemu ocenić jak Wy odnajdujecie się w takiej fotografii. Nie zapomnijcie też odwiedzić jednej z galerii, bądź wziąć udziału w wystawie w galerii Pop-up, która potrwa aż do 28 lutego.

Dołącz do Nas również na f7Kraków! 

Mecenasem BRODZIAK GALLERY POP-UP at Stary Browar jest Chocolissimo Polska.
Brodziak Gallery Pop-Up
Stary Browar (Pasaż, poziom +1)
poniedziałek – sobota 12:00-20:00
niedziele handlowe 12:00-20:00

źródło: Brodziak Gallery

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ! ?