Strona główna Ciekawostki Brodacze Live Act w trasie!

Brodacze Live Act w trasie!

0
Brodacze Live Act w trasie!

Sami określają gatunek muzyki, który tworzą definiując na nowo takie kierunki jak tropic electro czy rock pop. Beardo rock to zwariowana mieszanka pozytywnej energii. Porównywani często do ZZ Top, Brodacze Live Act naładowani uśmiechem i wakacyjną energią wracają na scenę promując swoją pierwszą płytę.

Rozgrzewka przed koncertem? Sprawdź dlaczego warto biegać maratony!

Projekt Brodacze Live Act rozpoczął się około półtora roku temu od wakacyjnej spontanicznej trasy koncertowej. Obok trzech grających na streecie brodaczy nie dało się przejść obojętnie, stąd też szybko rosnąca popularność elektronicznego techno live actu. Momentem przełomowym w karierze było zaproszenie ze strony Łąki Łan na trasę koncertową, którą zagrali już wspólnie dwukrotnie, i planują powtórzyć to i w tym roku. Brodacze grali również z Lao Che, występowali w takich miejscach jak Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie.

Dzień dobry Poznań! Z przyjemnością wracamy do Klub pod Minogą. Tym bardziej, że będzie to koncert premierowy hucznie ogłaszanej przez cały świat naszej pierwszej płyty. Nie może Cię tam zabraknąć, bo bez Ciebie to nie ta sama premiera.

Już w sobotę 27 października zespół powróci do swojego rodzimego miasta i zagra premierowo utwory z nowo powstającej płyty w poznańskim Klubie pod Minogą. Bilety w cenie 20 złotych można kupić w przedsprzedaży TUTAJ bądź w cenie 30 złotych na bramce klubu. Chłopaki zaprosili do wspólnej zabawy również zespół Killedbycar.

Killedbycar – Killedbycar to elektroniczne-indie rockowe trio z punk-rockową przeszłością. Zespół oparty na energicznych, melodyjnych gitarach oraz rytmicznych syntezatorach. Wyróżniającym zespół czynnikiem jest nietuzinkowe zastosowanie i łączenie różnych instrumentów elektronicznych i strunowych ze sobą, a brzmi to dokładnie tak jak wygląda. Swój pierwszy singiel “Thinking of you” opublikowali w dniu wyruszenia w krótką trasę po polsce z zespołem “Dubioza Kolektiv” W lutym można było zobaczyć ich koncert na żywo w radiu “Czwórka” a singiel “Thinking of you” wskoczył na stałą playlistę. Występując na wyjeździe we Francji SnowShow “Peak up the sound” kapela zarejestrowała teledysk do wcześniejszego singla “Rave it out”. Zespół po paru singlach komponuje i rejestruje właśnie swoją płytę która ukazać ma się na jesień. Klip do najnowszego singla “Nightride” został zrealizowany w technologii 360 stopni!

Zobacz u Nas najpiękniejsze biblioteki świata!

Jeśli nie uda Wam się wybrać na koncert w Poznaniu, zapoznajcie się z resztą ich trasy i poszukajcie czasu w swoim mieście, żeby na przekór pogodzie za oknem poczuć trochę wakacyjnego relaksu!

FANPAGE BRODACZY

RUSZ Z BIZNESEM TUTAJ!

🙂