Beyoncé i JAY-Z w Polsce!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Najbardziej popularna i lubiana para muzyków – Beyoncé i JAY-Z w Polsce już 30 czerwca! Jak bardzo podekscytowani jesteście?! My nie możemy się doczekać sobotniego koncertu w Warszawie!

fot. wydarzenie

To już w tę sobotę! Doskonale pamiętam, jak ogłosili koncert, jak bardzo wyczekiwano i odliczano do 30 czerwca, a to już za dwa dni! „Królowa”, bo tak określana jest wśród swoich fanów Bey, wybrała się w trasę koncertową ze swoim mężem, JAY-Z.

- Advertisement -

Jeśli w koncertowym ferworze zapomnieliście, gdzie macie dojechać, to spokojnie, stoimy na czatach! Przypomnienie: sobota, 30 czerwca, w godzinach 16:30-23:00 na PGE Narodowym, ulica. al. Ks. J. Poniatowskiego 1.

Czy jest wśród nas ktoś, kto nie kojarzy choć jednego z najbardziej popularnych utworów Bey?

Nie tylko młodzież zachwyciła się koncertem tej pary. Beyoncé, która nierzadko unika tematów feminizmu, bardzo często w swoich piosenkach porusza tematykę kobiecą, dlatego też mnóstwo kobiet w różnym wieku odnajduje się w jej utworach.

Ponadto, warto wspomnieć, że wiele przedstawicielek płci pięknej zachwyca się tą amerykańską artystką – jej zdrowy, oszałamiający wygląd i wspaniałe kreacje niewątpliwie przykuwają uwagę. Na przykład, gdy Bey pokazała pierwsze zdjęcie ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi – bliźniakami, świat oszalał! „Królowa” wyglądała po prostu olśniewająco i bardzo, ale to bardzo oryginalnie. A nietuzinkowości nie można jej odmówić. Zresztą, sami zobaczcie.

fot. źródło

Beyoncé możecie kojarzyć również za sprawą zespołu R&B, którego była liderką – Destiny’s Chid. „I’m a survivoooor…”, pamiętacie? Nie? To my Wam przypomnimy!

Duet Bey i JAY-Z ma na swoim koncie jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych utworów, wraz z czarującym teledyskiem. Znacie, kojarzycie…? Tak! To właśnie ten utwór był ścieżką dźwiękową w komercyjnym filmie „50 twarzy Greya”.

Męża Beyoncé możecie kojarzyć z najbardziej popularnego kawałka 2009 roku, który nagrał wraz z utalentowana Alicią Keys.

Warto też wspomnieć, że JAY-Z ma ogromny wkład w popularność Rihanny – tak, tej dziewczyny, którą znają wszyscy. Przebój „Umbrella”, który pozwolił wybić się barbadoskiej piosenkarce, współtworzył właśnie JAY-Z. Zdziwieni? 😉

Bey i JAY-Z wyruszyli w On the Run II Tour po raz drugi. Tym razem jednak zawitają do Polski, co niesamowicie cieszy zainteresowane osoby i jeśli wierzyć Facebookowym statystykom, 31 tysięcy ludzi interesuje się tym wydarzeniem!

Spójrzcie tylko, jak bardzo wrze, jak gorąco jest na tym wydarzeniu! Wydarzenie: link.

Trasa „On the Run II Tour” trwa od 6 czerwca 2018 roku aż do 4 października bieżącego roku. Cieszymy się, że Polska jest prawie nas samym początku trasy, która została nominowana do Teen Choice: Najlepsza wakacyjna trasa!

Jaki jest Wasz ulubiony utwór Beyoncé? A może wolicie JAY-Z? Jest też opcja, że najbardziej odpowiadają Wam w duecie – i nic dziwnego! Wystarczy posłuchać „Crazy in love”. 😉

Ktoś z Was wybiera się na koncert? Dawajcie znać!