Aquapark: Nowy Beach Bar we Wrocławiu

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Już niedługo odbędzie się otwarcie Aqua Beach Baru. Strefa chilloutu powstaje na terenie Aquaparku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Na otwarcie planowana jest impreza Silent Disco, która potrwa do 4:00 rano. Nie może Was tam zabraknąć!

Aquapark Wrocław zaprasza na wielkie otwarcie nowej strefy chillout – AQUA BEACH BAR. Będzie to wyjątkowo klimatyczne miejsce w znakomitym położeniu wśród zieleni.

Kiedy otwarcie?

Czekają na Was wygodne leżaki, a w barze będziecie mieli możliwość zakupu kolorowych koktajli, przepysznych szejków i wielu innych wspaniałości – obiecują organizatorzy.

- Advertisement -

Z okazji otwarcia nowej strefy przygotowano iście wakacyjną formułę – SILENT DISCO (CICHA DYSKOTEKA), czyli zabawa do muzyki miksowanej przez DJ-ów na trzech kolorowych kanałach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak koszt wypożyczenia słuchawek to 20 zł (płatność tylko gotówką).

Źródło: Facebook

Czytaj: Letnie Brzmienia – kto zagra na placu przed Impartem?

Aqua Beach Bar zlokalizowany będzie w Aquapark Wrocław na wzgórzu Andersa, za nowymi basenami zewnętrznymi i oficjalnie wystartuje w piątek, 20 sierpnia, o godzinie 20:00.

Tego dnia organizatorzy będą czekali na wszystkich gości aż do godziny 4:00. Nowa strefa będzie dostępna dla klientów Aquaparku w trakcie różnego rodzaju wydarzeń plenerowych – a tych w najbliższych tygodniach będzie sporo.

Impreza przewidziana jest tylko dla osób pełnoletnich. Wejście na imprezę możliwe będzie od parkingu przy ul. Borowskiej.

Czytaj: We Wrocławiu powstały hotele dla owadów