Strona główna Ciekawostki 77-letnia mieszkanka Teksasu o mały włos nie zginęła podczas robienia pamiątkowej fotografii!

77-letnia mieszkanka Teksasu o mały włos nie zginęła podczas robienia pamiątkowej fotografii!

0
77-letnia mieszkanka Teksasu o mały włos nie zginęła podczas robienia pamiątkowej fotografii!

To już kolejne doniesienia o ryzykownych zdjęciach z podróży. 77-letnia kobieta została porwana przez falę wraz z potężnym odłamkiem kry lodowej. Internauci nazwali ją drugą Elzą – Królową Lodu.

Judith Streng z Teksasu wraz z synem Rodem wybrała się na wycieczkę do Islandii, by podziwiać piękno tej lodowej krainy. Nie bez powodu jednym z punktów wycieczki była zatoka Jökulsárlón – jest to bardzo popularne miejsce na Islandii, z którego idealnie da się zaobserwować zorzę polarną.

Zobacz także: Życie na wyspie Vancouver

Judith zauważyła, że jeden z lodowców przypomina kształtem tron, zafascynowana tym jakże królewskim kształtem  usiadła na lodzie i poprosiła syna o wykonanie pamiątkowej fotografii. W tym samym momencie blok lodowy oderwał się od pozostałej części lodowca i podryfował wraz z babcią w głąb morza. Sprawcą zdarzenia była potężna fala, która uderzyła z ogromną siłą w lód i odłamała część na której kobieta niefortunnie pozowała do zdjęcia.

W wywiadzie dla ABC News Judith przyznała, że zupełnie nie spodziewała się takiego obrotu sytuacji, chwilę przed nią dwie inne turystki również robiły sobie zdjęcie na tle pięknego krajobrazu i wyglądało to bezpiecznie.

Na szczęście kobieta została uratowana przez kapitana statku Randy’ego Lacount’a, który był w pobliżu i zauważył dryfującą na wodzie turystkę.

Zdjęcie: źródło

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7Łódź

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl