Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

0
1108
Milla Jovovich w Krakowie. Gwiazda zachwyca się ogrodem botanicznym. Zdjęcie: Instagram

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną w Krakowie, gdzie pracowała na planie nowego filmu „In the Lost Lands”. W wolnym czasie aktorka zwiedzała Kraków i odwiedziła Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego. „Niektóre miejsca mają magię” – napisała.

Wszystkie oczy zwróciły się na Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W środę (4 stycznia) znana aktorka i modelka Milla Jovovich podzieliła się w mediach społecznościowych swoimi wrażeniami z wizyty w krakowskim Ogrodzie Botanicznym.

Czytaj: Kraków ma najlepszą restaurację w Polsce i jedną z najlepszych w Europie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Milla Jovovich (@millajovovich)


„Nigdy nie myślałam, że wycieczka do ogrodu botanicznego sprawi, że dzieci będą tak spokojne i zamyślone. Wszyscy wędrowaliśmy przez wilgotne środowisko, a maluchy siedziały nieruchomo, czekając, aż wróżki wyjdą z ukrycia. Dziewczyny obserwowały odbicia roślin i liści w kałużach wody, rozmawiając szeptem. Skorzystałam z okazji, aby zrobić kilka pięknych, przejmujących zdjęć, które oddawały nastrój, który wszyscy odczuwaliśmy. Niektóre miejsca mają magię. Możesz je poczuć. Dzieci czują je jeszcze silniej i reagują w nieoczekiwany sposób. Moje, które zwykle są gadułami, po prostu przycupnęły w ustronnych miejscach i pozwoliły, by ogród przemawiał do nich w ciepły, leniwy, obejmujący sposób. I wszystko wydawało się dokładnie takie, jak powinno. I wszystko wydawało się właściwe” – napisała aktorka w poście na Instagramie.

Czytaj: W Krakowie powstanie nowy park rzeczny

O pobycie Milli Jovovich w Krakowie poinformował portal naEkranie.pl już 22 listopada 2022 roku.

„Jak udało nam się ustalić, aktorzy Milla Jovovich i Dave Bautista przebywają obecnie w Krakowie. Oboje występują w nowym filmie wyreżyserowanym przez Paula W.S. Andersona zatytułowanego „In the Lost Lands”, który jest kręcony w Alvernia Studios.

Aktorka znana jest między innymi z ról w takich przebojach jak „Piąty element” i „Joanna D’Arc”. Obecnie bierze udział w programie reżysera i prywatnie swojego męża Paula W.S. Projekt filmowy Andersona zatytułowany jest „In the Lost Lands”.