Ed Sheeran w Polsce!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: wydarzenie

Nadszedł ten dzień! Dzień, na który długo (aż 3 lata!) czekali fani pewnego rudowłosego, brytyjskiego piosenkarza…przed Państwem, Ed Sheeran!

Już 11 i 12 sierpnia, o godzinie 17 na PGE Narodowym w Warszawie, rozpocznie się koncert niezwykle utalentowanego 27 latka, którego od lat słychać w największych rozgłośniach radiowych w Polsce. Mowa oczywiście o Panu Sheeran’ie, który swoim charakterystycznym głosem, własnymi, płynącymi z serca kompozycjami, podbił świat.

- Advertisement -

fot. źródło

Stwierdzenie, że Ed Sheeran „pobił świat”, wcale nie jest przesadzone. Rudowłosy kompozytor zdobył również ogromną sympatię polskiej publiczności, a świadczy o tym chociażby fakt, że 8 lipca ruszyła sprzedaż biletów na koncert Eda, a zainteresowanie wydarzeniem było tak olbrzymie, że bilety wyprzedały się…w godzinę!

Jak mawia stare, dobre przysłowie: „Nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło„. Agencja Charm Music, której priorytetem jest zaspokojenie oczekiwań polskich fanów, zorganizowała drugi koncert Eda Sheerana, który odbędzie się dzień później – 12 sierpnia. Tym samym, nikt z fanów tego ciepłego, młodego Brytyjczyka, nie został pokrzywdzony. 😉

Ed Sheeran jest jednym z najbardziej popularnych artystów na świecie, a co za tym idzie – bardzo pożądany koncertowo. Jego uczuciowe teksty trafiły do milionów – zresztą, jeśli znacie jego twórczość, to wiecie, że Ed jest bardzo wrażliwym i czułym mężczyzną, który uczucia przelewa na papier, gdzie tworzy z tego kawał świetnej roboty, którą jest muzyka. W 2011 roku, po tym, gdy wydano album „+”, Ed stał się niezwykle rozpoznawalny. Na pewno znacie chociażby jeden utwór z płyty „+”.

Niech Was nie zmyli rudy kolor włosów! Pan z teledysku, to oczywiście aktor znany głównie z roli Rona w „Harrym Potterze”.

Miłość, miłość…kto by nie chciał jej doświadczyć? 🙂

Bardzo romantyczny, acz refleksyjny i mimo wszystko mocny utwór – wystarczy, że wsłuchacie się w jego tekst.

Przez kolejne 3 lata, Ed nie próżnował. W 2014 roku, Pan Sheeran wydał kolejny album, zatytułowany „x”. Czasem zastanawiamy się, czy użycie „+” oraz „x” ma coś wspólnego z uwielbieniem do matematyki? Hmm… 😉

Płyta „x” nie zawiodła. Jeszcze przed premierą, utwory zaczęły bić rekordy popularności. Nic dziwnego – wystarczyło przesłuchać jeden utwór, aby wiedzieć, że TO JEST TO! Jednak my mamy dobre serce i z przyjemnością przypomnimy Wam więcej niż jeden utwór. 😉

Tym razem jednak, przedstawiamy piosenkę, która nie jest o miłości. Lekka, skoczna, no i chwytliwa, prawda?

A tu powracamy do korzeni – Ed śpiewa, że nie wolno bawić się uczuciami…jak moglibyśmy się z nim nie zgodzić!

My uwielbiamy twórczość Pana Tolkiena i ekranizację owej twórczości. Zarówno „Hobbitowi”, jak i „Władcy Pierścieni”, nie można odmówić kunsztu, geniuszu, który został zekranizowany. A dodając do tego wspaniałą oprawę muzyczną, łzy wzruszenia same cisną się do oczu… Wiedzieliście, że właśnie ten utwór stworzył Ed Sheeran, czy może Was zaskoczyliśmy?

Kolejna płyta, a mianowicie „÷”, osiągnęła chyba największy, komercyjny sukces. Szczególnie utwór „Shape of you”, który z przyjemnością nuciliście nie raz w samochodzie. Nie wiecie, jaki to utwór? Może warto sobie przypomnieć? 😉

To właśnie ta piosenka w serwisie Spotify, po raz pierwszy w historii serwisu, pobiła rekord najchętniej słuchanej piosenki!

Z kolei ten utwór, w połączeniu z teledyskiem, pozwala na doświadczenie niesamowitych odczuć…sami sprawdźcie!

W dniu premiery płyta „÷”, odniosła równie wielki sukces, bijąc rekord odtworzeń. W Polsce album uzyskał miano podwójnie platynowej płyty, a „Shape of you” i „Castle On The Hill”, zdobyły dodatkowo wyróżnienia: odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny.

Ed Sheeran sprzedał ponad – uwaga – 26 milionów egzemplarzy płyt!

Ceny biletów na koncert Eda:
Płyta: 269 PLN
Trybuna Dolna: 379 PLN
Trybuna Dolna: 269 PLN
Trybuna Górna: 229 PLN
Trybuna Górna: 209 PLN
Sektor K: 400 PLN (miejsca siedzące na trybunach na poziomie loży)

Bilety dostępne są na stronie: eventim.

Uwaga – na to wydarzenie obowiązuje limit 4 biletów na klienta, co oznacza, że jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.

Przypominamy o autoryzowanej sprzedaży biletów – nie kupujcie w ciemno, nigdy nie wiadomo, czy nie padliście ofiarą oszustwa!

„Odsprzedaż, próba odsprzedaży, próba skopiowania lub użycie w nieautoryzowanej promocji lub działalności komercyjnej unieważnia bilet bez prawa do zwrotu należności poniesionych z tytułu jego zakupu”!

Kilka tygodni przed koncertem, organizatorzy wydali oświadczenie dotyczące biletów – zachęcamy do zapoznania się z nim: „Ze względu na pojawiające się liczne prośby dotyczące zmiany danych osobowych na biletach na nadchodzące koncerty Eda Sheerana w Polsce oraz ze względu na napływające z innych krajów liczne doniesienia o fanach, którzy nie zostali wpuszczeni na koncerty z powodu niezgodności danych osobowych na biletach, management Artysty podjął decyzję o wprowadzeniu możliwości zmiany danych osobowych na bilecie.” Możliwa jest TYLKO jedna zmiana danych osobowych na pojedynczym bilecie; owe prawo przysługuje tylko i wyłącznie osobom, które dokonały zakupu biletów na Eventim.pl.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

Patronami medialnymi są RMF FM , BRAVO Polska i 4FUN.TV.

Wydarzenie na facebooku: wydarzenie.

Lubicie Eda Sheerana? Jaki jest Wasz ulubiony utwór tego artysty?