Czy Jakub Błaszczykowski powróci do Wisły Kraków jeszcze w tym roku?

0
762
views

fot: źródło

Jakub Błaszczykowski, w latach 2005-2007 w swoim ówczesnym zespole jakim była Wisła Kraków, rozegrał 51 spotkań, w których strzelił 3 bramki. Piłkarz od dobrych kilku lat gra w innym klubie, ale poważnie rozważa powrót do Wisły.

Główną motywacją powrotu do Wisły Kraków ma być chęć dalszej gry w reprezentacji Polski. Jakub Błaszczykowski wielokrotnie deklarował swój powrót do kraju, a co za tym idzie – do krakowskiego klubu, dla którego kiedyś grał. Wszystko to za sprawą „złej passy” w obecnym sezonie. Błaszczykowski nieczęsto pojawia się na boisku, a jeśli już się to zdarza, jest to bardzo krótki występ. Taka sytuacja nie jest dobrą prognozą dla powołań do reprezentacji Polski.

fot: źródło

Przeczytaj: Rock’n’rollowe zaduszki

Wydawałoby się, że to może się udać, ale napotykamy jeden problem: finanse. Jak dowiedziałam się ze strony krakow.naszemiasto: „Biała Gwiazda przeżywa spore problemy ekonomiczne. Wydaje się jednak, że kontrakt indywidualny nie stanowiłby kłopotu dla Błaszczykowskiego. Były kapitan reprezentacji Polski niedawno sam pożyczył Wiśle około miliona złotych na najpilniejsze wydatki.”. Ponadto, Błaszczykowski podpisał kontrakt z Wolfsburgiem, który obowiązuje do czerwca 2019 roku. Tutaj wszystko jest kwestią porozumienia – jeśli niemiecki klub zgodzi się na wcześniejsze zakończenie, 33-latek wróci do Wisły Kraków. Szczególnie, że – jak pisze krakow.naszemiasto.pl – Błaszczykowski nie jest ulubieńcem Bruno Labbadii i często nie mieści się nawet w meczowej osiemnastce „Wilków”.

fot: źródło

Sprawdź: cityrozrywka

Co uważacie o powrocie Jakuba Błaszczykowskiego do Wisły Kraków? Czy to będzie miało pozytywny wpływ na jego grę w reprezentacji Polski?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułCelloGraff, czyli graffiti na foli.
Następny artykułDokąd najczęściej lata się z Polski? Są dwie niespodzianki!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ